Ņemot vērā dažādus ārējos apstākļus, mums ar nožēlu jāpaziņo, ka atlikušie “8 Weeks of Music” koncerti tiek atcelti. Visi – izņemot Fontaine Rock Festival nedēļas nogali. Ņemot vērā, ka visu vasaru Liepājas vide piesātināta ar kultūras dzīves norisēm, kuras intensīvi virza pašvaldība, kā arī vairāki lielbudžeta pasākumi, tādēļ, nesaņemot vietējo atbalstu, cīnoties tikai pašu spēkiem, Gypsy Camp rīkotie koncerti nespēj sacensties Liepājas kultūras vidē līdzvērtīgiem spēkiem. Mēs strādājam pie tā, lai vairums atcelto koncertu, ja pat ne visi, ar laiku būtu baudāmi uz mūsu Fontaine Palace skatuves.

Kā jau minējām, neskatoties uz visu, Fontaine Festival turpina ritēt savu gaitu. Mēs tagad novirzīsim visus savus spēkus, lai nodrošinātu neaizmirstamu muzikālo nedēļas nogali visiem liepājniekiem un to viesiem. Biļetes uz pasākumu jau ir pieejamas, bet sev interesējošo informāciju par māksliniekiem vari izlasīt šeit: http://www.fontainefestival.com/

Mēs vēlamies pateikties visiem, kuri līdz šim apmeklējuši “8 Weeks of Music” koncertus. Tajā pat laikā Gypsy Camp āra kafejnīca savu darbību turpina. Tā joprojām būs atvērta no otrdienas līdz svētdienai (14:00-22:00), kurā visu cauru nedēļu notiks dažādi pasākumi ģimenēm un bērniem. Vairāk par Gypsy Camp vari izlasīt www.gypsycamp.lv, vai arī seko līdzi mūsu lapai Facebook un Instagram, lai nepalaistu garām jaunumus un īpašos piedāvājumus.


Due to circumstances beyond our control, we must regretfully announce that, with the exception of Fontaine Rock Festival, the remainder of the 8 Weeks Of Music has had to be cancelled. Unfortunately, the previous concerts have not gained enough support and as we don’t have any outside assistance with financing the events at the Gypsy Camp, they have proved to be unviable. We hope to be able to put on some, if not all the cancelled events at Fontaine Palace sometime in the future.

Please note, that in spite of this, the Fontaine Rock Festival goes full steam ahead on August 12th & 13th. Tickets are currently on sale and you can read all about the events, artists and how to buy your tickets here: http://www.fontainefestival.com/
We wish to give a big shout out and thanks to those that have already attended 8 Weeks Of Music events.

The Gypsy Camp remains open throughout the summer from Tues to Sun (14:00 – 22:00) with family events during the week and it’s excellent restaurant and bar ready to serve you. Read more about the Gypsy Camp here: https://www.gypsycamp.lv or check for our latest news, pictures and events, right here on Facebook.”


IGO (lv – rock)

Entrance 7 € online, 10 € on the door – doors 21:00, onstage 22:00
Tickets now available from TicketShop …here

„8 Weeks of Music” ietvaros Liepājā uzstāsies Igo

6. augustā, vasaras koncertsērijas „8 Weeks of Music” ietvaros Liepājā, brīvdabas koncertzālē „Gypsy Camp” uzstāsies leģendārais latviešu mūziķis Igo.

Igo, īstajā vārdā Rodrigo Fomins, ir Liepājas mūziķis, kurš astoņdesmitajos gadus kļuva par vienu no populārākajiem latviešu dziedātājiem, pateicoties aktīvai darbībai leģendārajos ansambļos „Līvi” un „Remix”. Deviņdesmitajos gados uzsācis solokarjeru, mūziķis joprojām ir viens no pieprasītākajiem solistiem Latvijā, kura koncerti allaž pulcē prāvu klausītāju loku. Igo sadarbojies ar tādiem Latvijas mūzikas grandiem kā Raimondu Paulu, Imantu Kalniņu un Zigmāru Liepiņu, atveidojot galveno lomu viņa 1988. gadā iestudētajā rokoperā „Lāčplēsis”.Kopā ar savu brāli Ivo, Igo Fomins 1987. gadā izveidoja citu leģendāru rokmūzikas grupu – „Liepājas brāļi”.

Līdz šim Igo izdevis trīspadsmit soloalbumus, pēdējais no kuriem – ieraksts „Zeme” – dienasgaismu ieraudzīja 2013. gadā.

Koncerts brīvdabas koncertzālē „Gypsy Camp” būs viens no retajiem Igo koncertiem Liepājā šogad un pirmā reize, kad Igo uzstājas kādā no „Fontaine” apgādībā esošajām dzīvās mūzikas vietām.

„Gypsy Camp” atrodas Liepājā, Stūrmaņu ielā 1, viesnīcas „Fontaine Royal” pagalmā. Ieeja no Friča Brīvzemnieka ielas. Biļetes pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv

FACEBOOK / WIKI

igo2

Comments are closed.

PIEVIENOT KOMENTĀRU

Facebook Twitter Instagram

@FontaineEnt

Twitter Content from Twitter